Sessiz, ama güçlü Rüzgar Türbini: VisionAIR5, Kendiniz için Yaşayın

Çift Eksen Teknolojisi

Diğer düşey eksenli rüzgar türbinlerin temel kaygısını ortadan kaldıran bir devrim niteliğinde olduğunu ifade edebileceğimiz yeni çift eksenli tasarım UGE tarafından geliştirilmiş ve patent altına alınmıştır. Bu teknoloji sayesinde türbinimiz yatay ve düşey kuvvetleri ekseni boyunca yayarak önemli ölçüde yüksek performans verir. Bu özelliği sizin için daha dayanıklı bir sistem, düşük titreşim ve direnç ile daha fazla üretim anlamına gelir.

Sessiz

UGE türbini görebilirsiniz ancak sesini duymakta sıkıntınız olabilir. UGE rüzgar türbinleri o kadar sessiz çalışır ki döndüğünü anlamakta güçlük çekebiliriz. Sektörün önde gelen tasarımı e düşük dönüş hızı sebebiyle yüksek rüzgar hızlarında bile sessizliğini korumaktadır. Sarmal tasarım ve düşük dönüş hızı çok değişik yerlere monte edilebilen çok düşük titreşimli bir türbin sağlar.

 

Dayanıklı

UGE rüzgar türbini gece ve gündüz çalışarak 20 yıldan fazla hizmet edecektir. ISO 9001 kalite sertifikamız kalite odaklı çalışmamızı belgelemektedir.

Kolay montaj

Bir UGE rüzgar türbini siparişi gerçekten heyecan vericidir. Ancak türbin montajının büyülü ortamı bozmasını istemediğimiz için oldukça kolay ve hızlı monte edilebilen bir ürün tasarımı yaptık.


Fiziksel Özellikleri

Broşür (ing)
Eksen Düşey
Yükseklik 5.2 m
Genişlik 3.2 m
Ağırlık 756 kg
Süpürme Alanı 16.6 m²
Kanat Malzemesi Fiberglas

Performans

Giriş Rüzgar Hızı 3.5 m / s
Devir 130 RPM
Mak. Rüzgar hızı 50 m/s (110 mph)
Mak. Güç Rüzgar Hızı 14 m/s (31 mph)
Fren Rüzgar Hızı 20 m/s (44 mph)
AWEA ölçülen Rüzgar Hızı 11 m/s (24 mph)
AWEA ölçülen Ses Seviyesi 38 dB

Elektrik Üretimi

Jeneratör Sürekli Mıknatıs
  3 Faz
Ölçülen Çıkış  
Şebeke bağlantısız 270 Vdc
Şebeke bağlantılı 530 Vdc

Sertifikalar

ISO 9001 Üretim Kalite
IEC-61400-11 Akustik Ses Ölçümü
UL 1004 / CSA C22.2 Jeneratör Elektrik Güvenliği
IEC-61400-12 Güç Performans Sertifikasyon
CE Sertifikalı Avrupa Uygunluk
Her bölge ve regülasyon için invertör ve kontroler bulunur


rüzgar türbini, güneş enerjisi, yenilenebilir enerji, temiz enerji, yeni enerji, rüzgar enerjisi, türbin, ev tipi, konut için, otel için, sessiz rüzgar türbini, apartman için, ucuz rüzgar türbini, fotovoltaik, güneş, fabrikalar için, yüksek binalar için, çatı tipi, rüzgar, karbon emisyonu, ucuz elektrik