Hakkımızda


Hedefimiz

Yükselen enerji fiyatları ve/veya gelecekte görünen seviyeleri, yenilenebilir teknolojilere odaklanmak için yeterli ve önemli bir neden oluşturmaktadır. Karbonkale' nin amacı inovatif çözümleri sunarak yaşam kalitemizin gelişimine ve gezegenin iklim değişikliğiyle mücadelesine destek vermek yoluyla enerji değişimine bölgesel bir katkı sağlamaktır. Zarif görünen ve yenilikçi bir dikey eksenli rüzgar türbini geliştiren ekibimiz yenilenebilir teknolojilere yönelik artan talebe yanıt verirken kentlerimizin sessiz ve uygun maliyetli enerji ihtiyacına etkili bir çözüm olabileceğini gösteriyor.

Karbonkale'nin sahibi Demir Kimya Sanayi Ltd. 2004 yılında on senelik uluslararası iş deneyimi ile kuruldu. Özel kimyasal hammaddeler alanında uluslararası faaliyetlerine devam ederken üzerinde odaklandığı yenilenebilir kaynaklarla çalışma prensibini yenilenebilir enerji alanına genişletmiştir.


rüzgar türbini, güneş enerjisi, yenilenebilir enerji, temiz enerji, yeni enerji, rüzgar enerjisi, türbin, ev tipi, konut için, otel için, sessiz rüzgar türbini, apartman için, ucuz rüzgar türbini, fotovoltaik, güneş, fabrikalar için, yüksek binalar için, çatı tipi, rüzgar, karbon emisyonu, ucuz elektrik