Dikey Eksenli Rüzgar Türbini

Urban Green Energy rüzgar türbini, esen rüzgarı izleyen yatay eksende çalışan pervaneli geleneksel türbinlerin aksine, her yönden esen rüzgarlardan yararlanır. Bu, rüzgarın sürekli yön değiştirdiği ve türbülans yaptığı yüksek binaların bulunduğu günümüz kentleri için önemli bir avantajdır.

Yirmi beş yıllık bir tasarım ömrüne sahip olan Urban Green Energy rüzgar türbini, iki yıllık uzatılmış garanti ile sunulur. Kısa bir sürede kurulabilen türbin için yıllık olarak bakım kontrolu önerilir.

Urban Green Energy rüzgar türbini rotor ve kanatlarının kompakt, yenilikçi tasarımı sayesinde mevcut yapılara entegre etmek kolaydır. Dikey Urban Green Energy türbinleri zemine veya çatılara monte edilebilir. Türbin yüksekliği çalıştığı bölgeye ve yere bağlı olarak belirlenir.


rüzgar türbini, güneş enerjisi, yenilenebilir enerji, temiz enerji, yeni enerji, rüzgar enerjisi, türbin, ev tipi, konut için, otel için, sessiz rüzgar türbini, apartman için, ucuz rüzgar türbini, fotovoltaik, güneş, fabrikalar için, yüksek binalar için, çatı tipi, rüzgar, karbon emisyonu, ucuz elektrik